Series
Ratings
38- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 1.5
The Fishermen and the City 3Rated ★ 2.0
City Fisherman 2Rated ★ 2.5
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5