Movies
Ratings
111
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.5
HitchRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
CasperRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 3.5