Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 0.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
CasinoRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Love the Way You AreRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
ExitRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
CatsRated ★ 2.5