Movies
Ratings
51
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
RioRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0