Movies
Ratings
169
SpyRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5