Movies
Ratings
30- Take OffRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 2.0