Movies
Ratings
144
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 3.5