Movies
Ratings
887
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
ArmoredRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
CanolaRated ★ 3.5