Movies
Ratings
573
CocoRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.5- Paul, Apostle of ChristRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 2.5