Titles you rated
HerRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Fruitvale StationRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Small SoldiersRated ★ 3.0- ApostleRated ★ 3.0
The Adventures of Sharkboy and LavagirlRated ★ 2.0
UltravioletRated ★ 2.0
FluRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 3.5
PaulRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.5
Son of BatmanRated ★ 3.5
CarriersRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 2.5- SpliceRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0