Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
The PenguinRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
Oni: Thunder God's TaleRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Depp v HeardRated ★ 2.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5