Movies
Ratings
176
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Tales of the NightRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
EternalsRated ★ 2.5
LucaRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0