Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
ArgylleRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
RunRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0