Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5
My Happy MarriageRated ★ 5.0
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Young Lady and GentlemanRated ★ 3.0
MoonshineRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
Green Mothers ClubRated ★ 3.0