Movies
Ratings
63
Attila MarcelRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Underground RendezvousRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.5