Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5