Movies
Ratings
104
Finding NemoRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0