Titles you rated
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 2.0