Titles you rated
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 4.0
Valentine's DayRated ★ 3.0
Born to DanceRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.0
Penny PinchersRated ★ 2.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0