Series
Ratings
24
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5