Movies
Ratings
243
Warm BodiesRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
TakenRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The IslandRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 1.0