Movies
Ratings
148
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0- Elephant in the RoomRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
AngeliqueRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0