Movies
Ratings
35
Your Name.Rated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 1.0
Death NoteRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0