Titles you rated
Gossip GirlRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5