Titles you rated
 The PriestsRated ★ 3.5 The PriestsRated ★ 3.5
 La La LandRated ★ 5.0 La La LandRated ★ 5.0
 Inside OutRated ★ 5.0 Inside OutRated ★ 5.0
 The Terror LiveRated ★ 3.0 The Terror LiveRated ★ 3.0
 The HandmaidenRated ★ 3.5 The HandmaidenRated ★ 3.5
 The ThievesRated ★ 5.0 The ThievesRated ★ 5.0
 MasqueradeRated ★ 4.5 MasqueradeRated ★ 4.5
 New WorldRated ★ 5.0 New WorldRated ★ 5.0
 I Saw the DevilRated ★ 5.0 I Saw the DevilRated ★ 5.0
 Man in LoveRated ★ 3.0 Man in LoveRated ★ 3.0
 ZootopiaRated ★ 5.0 ZootopiaRated ★ 5.0
 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
 The NeighborsRated ★ 5.0 The NeighborsRated ★ 5.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
 VeteranRated ★ 5.0 VeteranRated ★ 5.0
 Doctor StrangeRated ★ 5.0 Doctor StrangeRated ★ 5.0
 Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0 Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
 Train to BusanRated ★ 5.0 Train to BusanRated ★ 5.0