Series
Ratings
40
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0