Movies
Ratings
529
Scent of a WomanRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5