Titles you rated
Incredibles 2Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5