Movies
Ratings
81
Angels & DemonsRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
21Rated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0