Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
HeatRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
UnforgivenRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
Raging BullRated ★ 4.0
MaborosiRated ★ 3.5