Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.5
I'm Not There.Rated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Stonehearst AsylumRated ★ 2.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Sleeping with Other PeopleRated ★ 4.0
Everybody's FineRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
A Fantastic WomanRated ★ 3.5
The Kings of SummerRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5