Titles you rated
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
 Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0 Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
 Solitary GourmetRated ★ 3.5 Solitary GourmetRated ★ 3.5
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 Criminal MindsRated ★ 3.5 Criminal MindsRated ★ 3.5
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 SherlockRated ★ 3.5 SherlockRated ★ 3.5
 Sherlock Season 1Rated ★ 3.5 Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
 Reply 1988Rated ★ 4.0 Reply 1988Rated ★ 4.0
 SignalRated ★ 4.0 SignalRated ★ 4.0