Titles you rated
- Proof of InnocenceRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MasterRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5