Titles you rated
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.5
Me, Myself & IreneRated ★ 3.0
LovelaceRated ★ 2.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
NextRated ★ 2.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 2.5
Crows ZeroRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
MiseryRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0