Movies
Ratings
88
Fat GirlRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 3.5
Original SinRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
The Van Gogh LegacyRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.0
The DressmakerRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5