Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Three Identical StrangersRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5
ZoolanderRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5