Movies
Ratings
446
The Evil DeadRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Saturday Night FeverRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The CellRated ★ 3.0
Chun Tae-ilRated ★ 3.0
On the Basis of SexRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5