Series
Ratings
52- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0- #homequakeRated ★ 4.5