Series
Ratings
44- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Love RainRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 1.0
BrainRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5