Series
Ratings
21
ChernobylRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 1.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.5