Series
Ratings
11
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5