Titles you rated
- The Dirge SingerRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Vampire DetectiveRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0