Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 2.5
HopeRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 2.5