Titles you rated
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5