Movies
Ratings
46
11 A.M.Rated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5