Movies
Ratings
295
CocoRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
What IfRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The Big SickRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
England Is MineRated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
A Bigger SplashRated ★ 3.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Things to ComeRated ★ 4.5
The Summer of SangaileRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Rock'n RollRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0