Series
Ratings
88
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0