Movies
Ratings
223
InsidiousRated ★ 2.5
MementoRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 2.5
The MistRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5