Movies
Ratings
118
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 2.0
Memento MoriRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
Only YesterdayRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 1.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0