Series
Ratings
42
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0